![199273_1787135730942_1616029251_1722881_2004722_n 199273_1787135730942_1616029251_1722881_2004722_n](http://www.kayakoy.bel.tr/wp-content/uploads/2011/10/199273_1787135730942_1616029251_1722881_2004722_n-100x100.jpg)
İzmir’de ikamet eden 1969 Doğumlu Şaziye IŞILDAK’ı geçirdiği beyin kanaması sonucu doktorların tüm müdahalesine rağmen 28/10/2011 Cuma Günü aramızdan ayrıldı.Şaziye IŞILDAK’ın cenazesi 29/10/2011 Cumartesi günü 1:15 de Öğle namazından sonra Kayaköy Belde mezarlığında toprağa verilmiştir.Ölene Allahtan rahmet diler; geride kalanlan acılı ailesine baş sağlığı dileriz.
Site içinde bu yazıya benzer diğer yazılar: